🙎 Základné kozmetické ošetrenia

Basic Clean
25

🕑 30 minút - Základné čistenie a ošetrenie podľa typu pleti

clean classic
30

🕑 60 minút - Čistenie a ošetrenie podľa typu pleti + masáž tváre

Deep Clean
35

🕑 90 minút - Kompletné ošetrenie a hĺbkové čistenie podľa typu pleti + masáž tváre a dekoltu

Hydrabeauty
45

🕑 90 minút - Zvoľte si Hydrabeauty - Aquabráziu pre úžasnú revitalizáciu vášho vzhľadu! Tento špičkový program ponúka neinvazívne čistenie, hydratáciu a osvieženie pleti novej generácie. Klinické štúdie dokazujú jeho vynikajúce výsledky a zaradzujú ho medzi najlepšie čistiace procedúry, takže neváhajte a objavte krásu svojej pleti.

Alginátová maska
5

Možnosť zakúpiť ku klasickému, alebo prístrojovému kozmetickému ošetreniu pre intenzívnejšiu hydratáciu a výživu pleti. Alginátové masky sa vyrábajú z hnedých rias, ktoré obsahujú veľmi prospešnú látku pre kožu, ktorá sa vyskytuje iba v nich – kyselinu alginátovú, presnejšie jej soľ. Alginátová maska okrem ostatných pozitívnych vlastností mnohonásobne zosilňuje účinok naneseného krému, alebo séra.

⚜️ Intenzívne ošetrenia a kúry

24K ZLATÉ OŠETRENIE (EXCLUSIVE)
60

Nechajte sa ošetriť exkluzívnou metódou s čistými 24K zlatými čiastočkami, ktorá Vám poskytne vrcholný luxus a pokožke dodá jasnosť, obnoví ju a vyhladí, zároveň ju spevní.

PEPTIDSHOT - EXCLUSIVE
60

Zážitok z protivráskového luxusného ošetrenia s patentovanými peptidmi! Po aplikácii sa zvyšuje pružnosť pokožky, zlepšuje sa jej štruktúra a hlboké vrásky sú výrazne redukované.

MezoPeptid - bezihlová mezoterapia
60

Nechajte sa hýčkať exkluzívnym omladzujúcim ošetrením s MezoPeptidmi proti starnutiu. Vaša pleť bude po zákroku úplne oživená, hydratovaná, pružná a jemná na dotyk.

Arganové kmeňové bunky
55

Objavte luxusný program na aktiváciu a regeneráciu nepružnej a mdlej pleti. Zažite kúzlo nových možností účinku argánových kmeňových buniek.

MKBEAUTY - LIFT koktelil
55

Doprajte si osviežujúce antioxidačné ošetrenie pleti, ktoré ju oživí, obnoví a povzbudí. Buďte svedkom nádherného oživenia a rejuvenácie vašej pleti.

AHA KYSELINY -CHEMICKÝ PEELING
50

Zaujímavým spôsobom oživte svoju pleť pomocou našeho špeciálneho ošetrenia s AHA kyselinami. Po aplikácii zažijete rozjasnenie pleti a vyrovnanie pigmentácie, čo vám dodá zdravý a jednotný tón.

CERAMIDOVÝ KOMPLEX
55

Oživte svoju pleť pomocou nášho špeciálneho programu s ceramidovým ošetrením, ktoré poskytuje spevňujúci a hydratačný účinok. Užite si pocit pevnosti a zvlhčenia vašej pleti ako nikdy predtým.

Ošetrenie a výživa zrelej pleti
55

Navráťte pleti jej prírodnú krásu s naším efektívnym programom, ktorý kombinuje ošetrenie a výživu zrelej pleti. Po ošetrení má pleť rozjasnený a mladistvejší vzhľad, ktorý poskytujú naše šetrné postupy a vysoko kvalitné produkty..

HYDRABOOST
40

Obnovte svoju pokožku hydratáciou s naším špeciálnym programom. Ponúkame intenzívnu starostlivosť, ktorá dodáva vašej pokožke živiny a zároveň ju hydratuje.

SENZITIVE SKIN
40

Vyčerpaná a citlivá pleť si zaslúži osobitnú starostlivosť. Naše jemné ošetrenie je navrhnuté na upokojenie a obnovenie rovnováhy, aby ste sa cítili pohodlne vo svojej koži.

REGENERÁCIA A UPOKOJENIE
40

Zážitok regenerácie a upokojenia pleti. Náš program ponúka špeciálne procedúry a produkty, ktoré dodávajú pokožke potrebnú starostlivosť a harmóniu.

⚙️ PRÍSTROJOVÉ procedúry pre zlepšenie kvality , kondície a vitality pleti

Hydrabeauty Royal
65

Objavte novinku! Hydrabeauty Royal - exkluzívne a inovatívne ošetrenie pre hĺbkové čistenie a omladenie pleti pomocou Anti-Age systému. Príďte sa nechať rozmaznávať a doprajte svojej pokožke to najlepšie, čo momentálne trh ponúka. Po ošetrení budete mať revitalizovanú, omladenú, hydratovanú pleť zbavenú nečistôt

MEZOTERAPIA / Microneedling
od 60

Mezoterapia (microneedling) je moderná kozmetická procedúra, ktorá využíva jemné vpichovanie mikroihličiek do pokožky. Tento proces stimuluje prirodzenú regeneráciu pleti a tvorbu kolagénu a elastínu. Vďaka tomu sa zlepšuje textúra a celkový vzhľad pleti.

Hydrabeauty
45

Hydrabeauty - Aquabrázia. Táto kúra ponúka neinvazívne čistenie, hydratáciu a osvieženie pleti novej generácie. Podľa klinických štúdii prevedených lekármi vykazuje, že má výborné výsledky a radí sa medzi najlepšie čistiace procedúry.

Mikrodermabrázia
40

Diamantová mikrodermabrázia + LED terapia - patrí medzi najpopulárnejšie neinvazívne tvárové ošetrenia. Funguje na princípe jemného a šetrného peelingu pomocou diamantových násadcov a vákuového odsávania. Výsledkom je rozžiarená a viditeľne omladená pleť bez povrchových nedokonalostí.

Rádiofrekvencia
od 35 €

Neinvazívny lifting pleti - Oživte svoju pleť s naším špičkovým protivráskovým rádiofrekvenčným ošetrením - uvidíte rozdiel už po prvej návšteve! Pre dlhodobé účinky odporúčam absolvovať sériu 4-8 zákrokov v priebehu 2 - 4 týždňov. A aby som vás ešte viac potešila, pri kúpe 8 ošetrení získate 3 úplne zadarmo.

LED terapia
35

LED terapia v kombinácii s vhodným ošetrením je ako malý zázrak. Vyskúšajte toto komplet ošetrenie a vaša pleť bude v oveľa lepšej kondícii ako pred ošetrením. Toto ošetrenie má viac variácii podľa typu problému a stavu pleti.

Kavitačný Píling
35

Kavitačný Píling (Skin Scrubber alebo ultrazvuková špachtľa) Je bezbolestná forma čistenia pokožky pomocou ultrazvukovej vibrácie. Kavitačný píling – Skin Scrubber je moderná metóda používaná na bezbolestné a hĺbkové čistenie pleti, ktorá je alternatívou k tradičnému spôsobu ručného čistenia tváre. Odstraňovanie nečistôt a odumretých kožných buniek sa uskutočňuje bezpečne a bez vedľajších účinkov.

Ultrazvuková terapia
35

Ultrazvuk je špecifické vlnenie v službách krásy. Mechanické vlnenie sa v určitých vrstvách pokožky mení na tepelnú energiu. Sonoforéza je ultrazvukové vstrebávanie aktívnych látok do hĺbkových vrstiev pokožky

Bio Microcurrent
35

Bio-mikrolifting tváre pomocou elektród – lifting tváre bez skalpela. Ide o tzv.bezihlovú mezoterapiu, prostredníctvom ktorej dochádza k dočasnému otvoreniu mikropórov v stenách buniek a v medzibunkových priestoroch a následne k vpravovaniu aktívnych látok do tkanivav účinkom elektrického prúdu.

⚙️ PRÍSTROJOVÉ procedúry ako doplnok k ošetreniu

Hydrabeauty / Hydrabrázia
15
Mikrodermabrázia
15
Rádiofrekvencia
15
LED terapia
10
Kavitačný Píling
10
Ultrazvuková terapia
10
Bio Microcurrent
10

STAROSTLIVOSŤ O OBOČIE A RIASY

Lash lifting
40

Lash lift & botox pre vytočenie a zvýraznenie vašich rias ... profesionálna kúra vyživí mihalnice do hĺbky - v záverečnej fáze sa riasy zafarbia a vyživia keratínom. Bez farbenia je cena 35EUR

komplet obočie
12

Komplet formovanie aj farbenie obočia.

Formovanie obočia
8
Farbenie obočia
8
FARBENIE RIAS
9

Makeup Artist - Vizážistické služby

💄 Makeup Basic
60

🕑 30 - 40 minút - denné líčenie. Povrchové čistenie, podkladová báza, makeup, fixácia, líčka, jemné tiene, špirála, rúž

💄💄💄 Makeup Profi
65

🕑 60 - 90 minút - Výrazné líčenie / Foto Makeup / Večerné líčenie / Svadobné líčenie / Slávnostné líčenie. Kvalita profesionálneho makeupu záleži nielen od kvality výrobkov a štetcov, ale hlavne o technike aplikovania jednotlivých produktov. Len toto Vám zabezpečí celodennú a celovečernú výdrž makeupu na hocijakej udalosti. Povrchové čistenie, sérum, podkladová báza, makeup, kontúrovanie, blendovanie, korektor, fixácia, bronzer, líčka, highlighter, tiene, linka, špirála, vykreslenie obočia, kontúrka, rúž

Umelé riasy
15

V Salóne mám množstvo značiek ako napríklad NYX, Ardell, Kiss, Tatti Lashes...

Trsy
6 - 15

Cena závisí od počtu použitých trsov.

PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIA PRE FORMOVANIE a tvarovanie POSTAVY

Kavi BASIC
65

🕑 40 minút - Kavitácia (Ultrazvuková liposukcia). Cena platí pre jednu ošetrovanú oblasť (brucho, boky, chrbát, predné stehná/ruky, zadné stehná/ruky)

Kavi + RF
80

🕑 70 minút - Kavitácia (Ultrazvuková liposukcia) + Rádiofrekvenčné ošetrenie oblasti. Cena platí pre jednu ošetrovanú oblasť (brucho, boky, chrbát, predné stehná/ruky, zadné stehná/ruky)

Kavi + RF + Lymfa
85

🕑 115 minút - Kavitácia (Ultrazvuková liposukcia) + Rádiofrekvenčné ošetrenie oblasti + Prístrojová lymfodrenáž. Cena platí pre jednu ošetrovanú oblasť (brucho, boky, chrbát, predné stehná/ruky, zadné stehná/ruky)

Kavi + RF + Vákuum
85

🕑 80 minút - Kavitácia (Ultrazvuková liposukcia) + Rádiofrekvenčné ošetrenie oblasti s inováciou vákuovej a LED terapie. Ideálne pre tých čo chcú ušetriť čas s rovnakými výsledkami. Cena platí pre jednu ošetrovanú oblasť (brucho, boky, chrbát, predné stehná/ruky, zadné stehná/ruky)

4x Kavi BASIC
160

Zvýhodnený balíček obsahuje 4x celú procedúru

4x Kavi + RF
200

Zvýhodnený balíček obsahuje 4x celú procedúru

4x Kavi + RF + Lymfa
210

Zvýhodnený balíček obsahuje 4x celú procedúru

Prístrojová lymfodrenáž / pressoterapia

30minút
5 €

Jednorázový vstup

45 minút
8 €

Jednorázový vstup

60 minút
11 €

Jednorázový vstup

30minút
45 €

10 vstupová permanentka

45 minút
72 €

10 vstupová permanentka

60 minút
99 €

10 vstupová permanentka